Vecais azbests kampaņa

Vides pārraudzības valsts birojs informē, ka Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) īstenotās informatīvās kampaņas “Ļauj vecajam azbesta jumtam aizbraukt!” projekta ietvaros no 3.jūnija tiek uzsākta atbalsta programmas 2. kārta azbestu saturošā šīfera krājumu nodošanai.

Atbalsts paredzēts ne tikai trūcīgām un maznodrošinātām mājsaimniecībām, bet arī Latvijas Goda ģimenes apliecības “Goda ģimene”  turētājiem.

No vienas mājsaimniecības var nodot no 0,2 līdz 3 tonnām azbestu saturošo šīferi bez maksas.

Pieteikšanās termiņš atbalsta saņemšanai ir līdz š.g. 28.jūnijam.

Papildus informācija par atbalsta programmas nosacījumiem pieejama projekta tīmekļvietnē https://wastetoresources.varam.gov.lv/azbests

Papildus informācija par projektu un tā rezultāti ir apskatāmi tīmekļvietnē https://wastetoresources.varam.gov.lv/ un sociālajos tīklos Facebook, Instagram, X/Twitter, LinkedIn un YouTube.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar VARAM Vides aizsardzības departamenta LIFE integrētā projekta ieviešanas nodaļas vecāko eksperti Santu Kristiānu Šteinblūmu (e-pasts: santa.kristiana.steinbluma@varam.gov.lv).  

Informatīvs raksts “Biežāk uzdotie jautājumi” pieejams šajā saitē: https://wastetoresources.varam.gov.lv/azbests/biezak-uzdotie-jautajumi;  

Informatīvs raksts “Azbestu saturošā šīfera nodošanai var pieteikties arī Latvijas Goda ģimenes apliecības turētāji” pieejams šajā saitē: https://wastetoresources.varam.gov.lv/azbests/azbestu-saturosa-sifera-nodosanai-var-pieteikties-ari-latvijas-goda-gimenes-apliecibas-turetaji .